The Evil Within 2 Torrent İndir – Codex

Daha öncesinde Resident Evil serisinin kurucusu olan Shinji Mikami tarafından piyasaya sürülen ilk oyunu The Evil Within, başarılı grafikleriyle oyun satışında rekorlar kırmıştı. Şuanda oyun sevenler tarafından merak içerisinde beklenen serinin devamı olan oyun nihayet çıkış için hazırlıklarını tamamladı. Tamamı ile ilk oyunundan senaryosu bağımsız olan The Evil Within 2, torrent indirme seçenekleriyle korku oyunlarını sevenlere hitap edebilecek tarzıyla dikkatleri çekiyor.

Serinin ilk oyununda yaratıkların öldürülmesine gerek kalmadan ilerleme gerçekleştirilebiliyordu. Ancak bu yeni oyunda öldürmeden yola devam etme durumu biraz daha dengeye bindirilmiş durumda. Oynanış seviyesinde karanlık olan bölgeler, korku dolu anları bizlere yaşatmış olacak. Aksiyon sever yönünüz ağır basıyor ise, bu karanlık bölgelere sığınmak yerine kendinizi elinizdeki silahlar ile düşmanlarınızla yüz yüze getirebilirsiniz.


Dosya Boyutu: 30.9 GB

Dosya Türü: Torrent

The Evil Within 2 Torrent İndirme Linkleri

Turbobit

Mail.ru Cloud

Yandex Disk


NOT: Turbobit, Google Drive, Mail.ru ve Yandex Disk  linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code