Stefan Zweig – Hikayeler – PDF EPUB e-kitap indir

Stefan Zweig – Hikayeler

PDF ekitap / EPUB e-kitap indir

Benim bu ekitabın 150 oyununu günden güne sistemli olarak yinelediğim mesut olduğum zaman 3,5 ay dolayında sürmüştü.
 Sonra her oyunu 20 yahut  30 defa sonuna gelene dek oynamak, sürpriz olma ve yeniden  oynama çekiciliğini yitirdiği ve başlangıçtaki heyecan veren, sevdayı hissetiren kuvveti  tükendiği için, yeniden  yokluğun önünde durmaya başlamış, şaşırtıcı bir bir halde çıkmaza girmiştim.
Zorlukla birinci açılışı yapmış, akışı kendi kendine dantel şeklinde  işlemişim, sürpriz yok, coşku yok, engel  yoktu. Şahsımı meşgul etmek için, bundan böyle  lüzumlu olan zihnimi zorlamayı ve şaşırtma hareketlerini hazırlamak için esasen farklı oyunlarla değişik bir kılavuza ihtiyaç duyuyordum güya.
Bu tamamıyla olanaksız olunca, bu spesiyal sürpriz yoldan tek bir çıkış kalıyordu geride: Çoktan beri süregelen oyunların yerini almak üzere yenilerini keşfetmeli, şahsımla daha doğrusu şahsıma karşı çok daha fazla oynamaya emek harcamalıydım.
Hikayeler:
Yakan Sır
Korku
Seri Katil
Kadın ve Manzara
Ay Işığı Sokağı
Bir Kalbin çöküşü
Görünmeyen Koleksiyon – Alman Enflasyonundan Bir Alıntı
Leporella
Satranç şampiyonu
Haç

 Hikayeler ‘den bir bölüm:

Yaşlı adam tekrar kalktı: şimdi bir şeyler yapmak ve bir şeyler söylemek zorunda kaldı! Çok beceriksiz, iş olmadan ağrısız olmak yerine! Harcadığı çabadan ve zevk sıcaklığından biraz durdu ve karısını buldu. Öfke onu ani bir karara bırakmıştı. Karısına gitti; “Hadi,” dedi sabırla. “Seninle konuşmam lazım. “

 

Stefan Zweig – Hikayeler  adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Epub formatında henüz kaliteli ve okunaklı dosyası bulunmadığından eklenmemiştir. Aşağıdaki linklerden PDF formatında indirebilirsiniz.
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için : 

PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code