Morgan Rice – Kılıç Ayini – PDF ekitap indir

Morgan Rice – Kılıç Ayini – Felsefe Yüzüğü Serisi

PDF ekitap indir

 

Morgan Rice – Ejderhaların Kaderi Serisi – PDF -11 Kitap

 

Morgan Rice’in 2013 yılında basılan ve okuyucular tarafından çok büyük ilgi gören bu seriyi (Felsefe Yüzüğü Serisi) e-kitap olarak siz değerli okuyucular için hazırladık.

Bu serüvende Fantastik ve büyülü bir dünyanın parçası olacak ve asla vazgeçmeyeceğiniz bir evrenin tam ortasında romandaki essiz karakterlerden bir tanesi olacaksınız. Bazı anlarda elinizde eski ve büyülü bir kılıç olacak, bazı anlarda ise ay gibi çok güzel kızlarla, erkeklerle veya bataklık gibi çirkin canavarlarla olacaksınız. Muhakkak arşivinizin özel bir köşesinde olması gereken bu eser sizde kesinlikle bağımlılık yapacak. Fantezi tutkunlarının çıkana kadar her kitabını dört gözle beklediği bu seride Morgan Rice aksiyonu, macerayı ve tutku bakımından bir çok kimsenin göremediğini anında görerek yazan bir yazardır.

 

Felsefe Yüzüğü Serisi  Kılıç Ayini 7. Kitap Hakkında

 

Kılıç Ayini

Thor mirası uğruna savaşırken, babası ile ilgili sırrı açığa çıkartmak ve atacağı adımlar ile alakalı bir yol arayarak, yanında Mycoples, elinde ise Kader Kılıcı ile eve dönmeyi başaran Thor, Andronicus’un ordusunun intikamını almayı başararak anavatanını özgürlüğe kavuşturmaya nihayet en sonunda Gwendolyn’e  arzuladığı evlenme teklifinde de bulunmaya kararlı.  Ama yoluna pekala taş koyacak kendinden büyük güçlerin de var olduğunu iste de istemese de öğrenecek.

Gwendolyn dönüyor, ayrı kalan güçleri birleştirmeyi başararak Andronicus’u ve güçlerini sonsuza kadar vatandan kovmak için sahip olduğu bilgeliği kullanarak kaderinde yazılı olan taht idaresini istiyor. Şiddete ara vererek Thor ve kardeşleri ile tekrar buluştuğu ve özgürlüklerini kutlayabilme şansını bulduklarından ötürü minnettar. Ama işler ne olduğunu anlamadan aniden değişiyor ve tüm hayatı ters düz oluveriyor. Ablası Luanda’yla şiddet dolu bir rekabete girerken bütün gücü ele geçirmeye kararlı, bu arada Kral MacGil’in kardeşleri ise kendi orduları ile tahtı ele geçirebilmek için geliyor. Dört bir tarafta cirit atan ajanlar ve suikast girişimleri ile etrafı çevrili Gwendolyn, kraliyette Kraliçe olmanın hiç te düşündüğü şekilde güvenli olmadığını sonunda öğreniyor.

Reece’in ise Selese’ye karşı olan aşkı  tekrar hayat buluyor fakat aynı zamanda Selese ve kendinin çok yorgun düştükleri anlaşılıyor. O rahat günler çok yakında kapıda bekleyen savaş ile birlikte son bulacak. Savaşlar, onları Halka bölgesinin dört bir tarafına sürükleyecek, çünkü bu savaşı Andronicus’u kovmak ve yıkımdan kendilerini kurtarabilmek için olacak. Halka’yı kontrolleri altında tutabilmek için beklenmeyen ve çok kuvvetli güçler meydana çıktıkça Gwen’de ne pahasına olursa olsun Argon’u bularak geri getirmek zorunda olduğunu anlayacak.

Finalde ise,herkesi şok edici beklenmeyen bir sürpriz bekliyor.

 


Kılıç Ayini ’nden bir bölüm:

Erec ve etrafındakiler çabalarını arttırdılar ve bütün güçleriyle uçurumdan
yukarıya çıkmaya çalıştılar. Tepeye yaklaşırken, sadece bir kaç adım uzakta,
Erec kaydı ve düşmeye başladı; ellerini sağa sola salladı, uzandı ve taştan çıkan
kalın bir kökü yakaladı. Hayatını kurtarmak için buna tutundu ve orada asılı
kaldı, sonra kendini yukarı çekti, ayağını basacak bir yer buldu ve tepeye
çıkmaya devam etti.
Erec diğerlerinden önce tepeye erişti ve bir savaş çığlığıyla, kılıcını yukarı
kaldırıp ileri koştu. Tepede pozisyonlarını koruyan, fakat geriye püskürtülmekte
olan adamlarını savunmaya yardımcı olma arzusundaydı. Yukarıda adamlarından
ancak bir kaç düzinesi kalmıştı ve her biri, bire karşı iki üstünlüğü olan
İmparatorluk askerleriyle göğüs göğse çarpışma içindeydi. Her geçen saniye,
gittikçe daha fazla İmparatorluk askeri tepenin üstünde peyda olmaktaydı
u…………………..

 

Morgan RiceKılıç Ayini adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.