Morgan Rice – Kalkan Denizi – PDF ekitap indir

Morgan Rice – Kalkan Denizi – Felsefe Yüzüğü Serisi

PDF ekitap indir

 

Morgan Rice – Ejderhaların Kaderi Serisi – PDF -17 Kitap

 

Morgan Rice’in 2013 yılında basılan ve okuyucular tarafından çok büyük ilgi gören bu seriyi (Felsefe Yüzüğü Serisi) e-kitap olarak siz değerli okuyucular için hazırladık.

Bu serüvende Fantastik ve büyülü bir dünyanın parçası olacak ve asla vazgeçmeyeceğiniz bir evrenin tam ortasında romandaki essiz karakterlerden bir tanesi olacaksınız. Bazı anlarda elinizde eski ve büyülü bir kılıç olacak, bazı anlarda ise ay gibi çok güzel kızlarla, erkeklerle veya bataklık gibi çirkin canavarlarla olacaksınız. Muhakkak arşivinizin özel bir köşesinde olması gereken bu eser sizde kesinlikle bağımlılık yapacak. Fantezi tutkunlarının çıkana kadar her kitabını dört gözle beklediği bu seride Morgan Rice aksiyonu, macerayı ve tutku bakımından bir çok kimsenin göremediğini anında görerek yazan bir yazardır.

 

Felsefe Yüzüğü Serisi  Kalkan Denizi 10. Kitap Hakkında

 

Kalkan Denizi

Argon’la aldığı eğitimi hızlandırmaya başlar ve Gümüş’e alınarak Şövalye olunca her zaman hayal ettiği şeref ona bahşedilir.

Gwendolyn’in oğlunun doğumu, eşinin gidişi ve sevgili annesinin yaşamını yitirmesi nedeniyle bitkin bir vaziyettedir. Halka’nın halkı kız kardeş Luanda ile Gwendolyn’i tekrar bir araya getiren kraliyet cenazesi nedeniyle toplanır ve bu karşılamanın çok ciddi sonuçları olacaktı. Argon’un yapmış olduğu kehanetleri beyninde çınlayan Gwendolyn, Halka’nın başına yakında çok kötü bir şeylerin geleceğini hissettiği için, bu felaket gerçekleştiği zaman halkını kurtarabilmek için plan hazırlar.

Erec babasının hasta olduğu haberini alınca evine, tekrar Güney Adalarına döner. Evlilik planları yapılırken, Alistair ona bu yolculuk sırasında eşlik eder. Kendrick ise tanımadığı annesini aramaktadır ve karşılaştığı kişiyi gördüğü zaman büyük şok yaşarmıştır. Elden ile O’Connor memleketlerine döndükleri zaman, beklediklerini bulamaz ve Conven büyük yasa kaptırır kendini bunun sonucu karanlık tarafa doğru çekilir.

Reece istemeden kuzenine aşık oluyor ve Tirus’un oğulları aşk meselesini öğrendiğinde bir hainlik planlar. Matus ile Srog beraber Yukarı Adalarda bozulan düzeni sağlamaya çalışırlar, ama Seles bu ilişkiyi düğün öncesinde öğrendiği zaman bir yanlış anlama trajedisi yaşanır, Reece’in dizgin vuramadığı tutkuları nedeni ile Yukarı Adalar ile bir savaş tehlikesi belirmeye başlar.

Halka’da iç savaş çıkmak üzereydi, Romulus, Halka’yı sonsuza kadar yok edecek güçte bir büyü bulur. Karanlık tarafla anlaşma yapar, Argon’un bile engelleyemediği karanlık güçten kuvvet ve cesaret alarak Halka’yı bu sefer kesin bir şekilde yok etmek üzere harekete geçer.

 


Kalkan Denizi ’nden bir bölüm:

Luanda hepsinden daha çok şaşırmıştı. Bir ısı dalgasının vücuduna yayıldığını,
hançeri hala tutarken avucunun yandığını hissediyordu, az önce bir adam
öldürdüğü için coşkun ve korkmuş hissediyordu. Bunu yaptığı, kocasına
veya geline ellerini süremeden önce bu canavarı durdurduğu için gururluydu.
Hak ettiğini bulmuştu. Bu McCİoud’ların hepsi barbardı.
Birden bir bağırtı duyuldu, Luanda döndüğünde sadece bir kaç adım ötede
bulunan Koovia’nm öncü savaşçısının, gözlerinde intikamla ona doğru harekete
geçtiğini gördü. Kılıcını yukarı kaldırarak göğsüne atılmaya geliyordu.
Luanda bir tepki vermek için oldukça hissizdi ve bu savaşçı çok çabuk hareket
ediyordu. Bir an sonra kalbini parçalayacak soğuk çeliğe karşı kendini
hazırlamaya çalıştı. Luanda’nın umuru değildi. Ona ne olacağı artık önemsediği
bir konu olmaktan çıkmıştı, önemli olan o adamı öldürmüş olmasıydı

e…………….

 

Morgan Rice – Kalkan Denizi adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.