Morgan Rice – Kahramanlık Saldırısı – PDF ekitap indir

Morgan Rice – Kahramanlık Saldırısı – Felsefe Yüzüğü Serisi

PDF ekitap indir

 

Morgan Rice – Ejderhaların Kaderi Serisi – PDF -11 Kitap

 

Morgan Rice’in 2013 yılında basılan ve okuyucular tarafından çok büyük ilgi gören bu seriyi (Felsefe Yüzüğü Serisi) e-kitap olarak siz değerli okuyucular için hazırladık.

Bu serüvende Fantastik ve büyülü bir dünyanın parçası olacak ve asla vazgeçmeyeceğiniz bir evrenin tam ortasında romandaki essiz karakterlerden bir tanesi olacaksınız. Bazı anlarda elinizde eski ve büyülü bir kılıç olacak, bazı anlarda ise ay gibi çok güzel kızlarla, erkeklerle veya bataklık gibi çirkin canavarlarla olacaksınız. Muhakkak arşivinizin özel bir köşesinde olması gereken bu eser sizde kesinlikle bağımlılık yapacak. Fantezi tutkunlarının çıkana kadar her kitabını dört gözle beklediği bu seride Morgan Rice aksiyonu, macerayı ve tutku bakımından bir çok kimsenin göremediğini anında görerek yazan bir yazardır.

 

Felsefe Yüzüğü Serisi  Kahramanlık Saldırısı 6. Kitap Hakkında

 

Kahramanlık Saldırısı

Kahramanımız çalınan efsanevi Kader Kılıcı’nı tekrar geri almaya çalışır, Halka’yı düşmanlardan kurtarabilmek için İmparatorluk’un tehlikeli derinliklerine sürükleyen görevine cesaretle devam eder.  Thor ve arkadaşları hiç beklenmeyen bir trajedi ile karşılaşıp birbirine çok bağlı grubunun sevilen bir üyesini kaybederler, geriye kalan sadık arkadaşları tüm zorluklarla hep beraber yüzleşerek ve birlikte aşacaklarını öğrenirlerken öncekinden bile daha fazla yakınlaşırlar. Maceraları onları ıssız ve çorak Tuz Tarlaları, tehlike dolu Büyük Tünel ve canavar yuvası Ateş Dağları’nın da dahil olduğu  yeni ve egzotik bölgelere götürür ve her an onları bir sürü tehlikeli canavarla karşılaştırır.

Thor eğitimlerinde şimdiye kadar öğrendiği en ileri seviyede eğitimlerden geçerken tüm becerileri artarak gelişir ve yaşamak istiyorsa eskisinden daha fazla güçlerini geliştirmesi gerekecekti. Sonunda, hep beraber Kader Kılıç’ının nerede saklanıldığını öğrenirler ve onu ele geçirebilmek için İmparatorluğun en çok korkulan yerine gitmeleri gerekeceğini öğrenirler: Ejderhalar Diyarı.

Halka’da ise, Gwendolyn yavaş bir şekilde iyileşir ve uğradığı saldırı sonrasında ağır bir depresyon ile mücadele etmeye başlar. Kendrick ve diğerleri imkansızmış gibi görünen ağır şartlara rağmen hiç duraksamadan, onun şerefi uğruna savaşacaklarına and içerler. Böylece, Silesia’yı tekrar özgür bırakabilmek ve Andronicus’u fethetmek için çalışırlarken, Halka’nın tarihindeki şimdiye kadar ki en muhteşem savaşlardan bir tanesi yaşanır.

Bu sırada, Godfrey,  kılık değiştirmiş şekilde kendisini düşman cephesinin ardında bulur, kendine özgü bir şekilde kendisini tekrar tanımaya ve bir savaşçı olmanın ne anlama geldiğini öğrenmeye başlar.

 


Kahramanlık Saldırısı ’ndan bir bölüm:

Kendini rolüne kaptıran Godfrey, askerlerin önüne geçip birkaç adım atarak
tavernanın kapısını tekmeyle açtı, yüzü miğferle kapalı buyurgan bir tavrı vardı.
Fethedilen şehirdeki yasadışı tavernaya fırtına gibi girdiğinde gerçek
bir İmparatorluk askeri gibi hissetti kendini.
Godfrey içeri adımını attı, tam da düşündüğü gibi içerisi yıkımdan kurtulan
Sileasialılar, bir yolunu bulup hayatta kalan avarelerle doluydu. Barın tepesinde
gevşek duran çıkıntı Godfrey’in tahmin ettiği gibi dokunulmamıştı. Bu yer savaş
öncesine kıyasla biraz daha tenhaydı ama yine de bomboş değildi. Godfrey
ilerleyerek onlar için açıkça bir örnek teşkil etmeyen ordu mensuplarına katıldı.
Bu insanlar Godfrey’in yansımasıydı. Godfrey onları suçlamıyordu, yoğun içki
kokusu dizlerinin bağını çözdü hayatında hiç olmadığı kadar çok içmek
istiyordu.

…………………………..

Morgan RiceKahramanlık Saldırısı adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.