Morgan Rice – Kahramanların Görevi – PDF ekitap indir

Morgan Rice – Kahramanların Görevi – Felsefe Yüzüğü Serisi

PDF ekitap indir

 

Morgan Rice – Felsefe Yüzüğü Serisi – PDF -11 Kitap

 

Morgan Rice’in 2013 yılında basılan ve okuyucular tarafından çok büyük ilgi gören bu seriyi (Felsefe Yüzüğü Serisi) e-kitap olarak siz değerli okuyucular için hazırladık.

Bu serüvende Fantastik ve büyülü bir dünyanın parçası olacak ve asla vazgeçmeyeceğiniz bir evrenin tam ortasında romandaki essiz karakterlerden bir tanesi olacaksınız. Bazı anlarda elinizde eski ve büyülü bir kılıç olacak, bazı anlarda ise ay gibi çok güzel kızlarla, erkeklerle veya bataklık gibi çirkin canavarlarla olacaksınız. Muhakkak arşivinizin özel bir köşesinde olması gereken bu eser sizde kesinlikle bağımlılık yapacak. Fantezi tutkunlarının çıkana kadar her kitabını dört gözle beklediği bu seride Morgan Rice aksiyonu, macerayı ve tutku bakımından bir çok kimsenin göremediğini anında görerek yazan bir yazardır.

 

Felsefe Yüzüğü Serisi Kahramanların Görevleri 1. Kitap Hakkında

 

Yüzük Krallığı eteklerinde büyük olmayan küçücük bir köyde yaşamını sürdüren daha 14 yaşında olan bir gencin büyülü ve destansı hikayelerini okurken büyüleneceksiniz. Bir Ailedeki dört kardeşten en küçüğü küçük Thorgrin`den ağabeylerinin hepsi nefret ediyordu, babası ne yazık ki o hiç yokmuş gibi davranıyordu. Kardeşlerinden ve başka insanlardan daha farklı olduğunu hisseden Thor`un hayalinde bir gün gelecek ve büyük bir savaşçı olarak, Krallık Orduları ile beraber Kanyon`un diğer tarafından gelerek saldırıda bulunun bir çok çeşit tehlikeli yaratığa karşı yaşadığı toprakları savunabilmekti. Yetişkinliğe adım atmak üzere olan Thorgrin Kraliyet Lejyonuna katılma isteği babası tarafından kabul görmese bile, bu onu kararından döndürmeye yetmezdi. Kendi başına yola koyulan Thorgrin, Kraliyet Sarayı`na vararak, kendini ispatlamaya kararlıdır. Ama Kraliyet Sarayı, kendi içindeki ailevi sorunlar, güç kavgaları, hırsları ve kıskançlıkları, şiddeti ve ihanetlerle zaten iyice karışmış durumdaydı. Kral MacGil`in sahip olduğu tüm gücün kaynağı olan eşsiz Hanedan Kılıcı hareketsiz bir vaziyette, onu yerinden oynatıp kaldırabilecek seçilmiş kişiyi beklemektedir.


Kahramanların Görevi ’nden bir bölüm:

Ama Thor’un babası yüz kaderi O belirlendi. Kraliyet kafesini gördü Babasıyla eve acele ediyor karşı çıkacak ve cevabı ne olursa olsun Kraliyet halkına gel başkaları ile tanıştırmak Savaşırdı. Onun babası Bunu durdurmanın bir yolu yoktu. buradaki bu hatta düşün budaklı Uyanır. İlk güneş artık önemli ölçüde arttı ikincisi ikinci güneş Mor bir gökyüzü üzerinde nane filyataciri.com katman ekledi. Tam olarak Thor, Kafede ufuk buldum. O sıkı ayakları üzerinde durdu ve dikenler ayağa kalktı. Ufukta Silik at arabası Kaldırdığı toz yayıldı. Her yeni at arabasını seçebilir Birlikte kalbin daha hızlı yendi O başlıyor. Bu mesafe de altın renkli atlı arabaların güneş altında Böyle parlaklığı görmek mümkün sudan sıçrayan bir gümüş balığı gibi

Morgan RiceKahramanların Görevi adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code