Morgan Rice – Ejderhaların Kaderi – PDF ekitap indir

Morgan Rice – Ejderhaların Kaderi – Felsefe Yüzüğü Serisi

PDF ekitap indir

 

Morgan Rice – Ejderhaların Kaderi Serisi – PDF -11 Kitap

 

Morgan Rice’in 2013 yılında basılan ve okuyucular tarafından çok büyük ilgi gören bu seriyi (Felsefe Yüzüğü Serisi) e-kitap olarak siz değerli okuyucular için hazırladık.

Bu serüvende Fantastik ve büyülü bir dünyanın parçası olacak ve asla vazgeçmeyeceğiniz bir evrenin tam ortasında romandaki essiz karakterlerden bir tanesi olacaksınız. Bazı anlarda elinizde eski ve büyülü bir kılıç olacak, bazı anlarda ise ay gibi çok güzel kızlarla, erkeklerle veya bataklık gibi çirkin canavarlarla olacaksınız. Muhakkak arşivinizin özel bir köşesinde olması gereken bu eser sizde kesinlikle bağımlılık yapacak. Fantezi tutkunlarının çıkana kadar her kitabını dört gözle beklediği bu seride Morgan Rice aksiyonu, macerayı ve tutku bakımından bir çok kimsenin göremediğini anında görerek yazan bir yazardır.

 

Felsefe Yüzüğü Serisi Ejderhaların Kaderi 3. Kitap Hakkında

 

Thor’un usta bir savaşçı olabilmek amacıyla Ateş Denizi’nden başlayan ve Pus Adası’na varan destansı yolculuğunun derinliklerine götürüyor bizi. Dünyanın en ünlü ve seçkin savaşçılarının ev sahipliğini üstlenen bu acımasız bölgede eğitimlerine hızlı bir şekilde devam eden Thor’un gün geçtikçe güçleri ve yetenekleri artmaya devam etmektedir. Lejyon üyelerinin hayal dünyasının ötesinde olumsuzluklarla karşılaşarak mücadele ederlerken, arkadaşlıkları da gelişiyordu. Ama inanılmaz tehlikeli canavarlarla karşı karşıya kaldıklarında, Yüzlük, kolay kolay herkesin kurtulamayacağı tehlikeli bir ölüm kalım olayına dönüşecektir.

Yolculuk sırasında, rüyaları ile Argon’la yaşamış olduğu gizemli karşılaşmalar kahraman Thor’un başına sürekli bela olmaya devam edecek. Halka’daysa sorunlar daha çok kötüleşiyordu. Kendrick hapse atılınca, Gwendolyn, onu ve Halka’yı kurtarabilmek için abisi Gareth’ı mağlup etmek zorunda olanın  kendisi olduğunu sonunda anlamıştır. Abisi Godfreyla beraber, babasının katili ile alakalı ipuçlarının izini sürer ve bu amaç uğruna bir araya gelen kardeşler birbirleri ile daha çok yakınlaşır. Ama Gwendolyn, bu macerada kendisini ölümcül tehlikenin içinde bulur.

Gareth, ünlü Hanedan Kılıcı’nı yerinden kaldırmaya çalışarak, Kral olmanın nasıl bir şey olduğunu öğrenir. Zamanla kuşkucu bir kişiliğe dönüşür ve acımasız bir şekilde hükmeder. Kralın katilinin boynuna geçen ilmik iyice daralırken, McCloudlar güçlerinin Halka’ya olan saldırılar daha da sıklaşır ve Kraliyet Sarayı, git gide artan tehlikeli bir ortamda bulur.

 


Ejderhaların Kaderi ’nden bir bölüm:

Gwen, abisine baktı. O da aynı
derecede şaşırmış görünüyordu. “Her ne
saklıyorsa, söylemeyecek.”
“Onu hapse atabilirdik,” dedi
Godfrey. “Bu konuşmasını
sağlayabilirdi.”
Gwen başını salladı. “Sanmıyorum.
İşe yaramaz. Feci derecede korkmuş
görünüyor. Efendisiyle bir ilgisi
olduğunu düşünüyorum. Belli ki bir şey
yüzünden içi içini yiyor ve ben, bunun,
babamın ölümüyle bir ilgisi olduğunu
düşünmüyorum. Bir şey biliyor—ama
onu köşeye sıkıştırırsak tamamen içine
kapanabilir.”

Morgan Rice – Ejderhaların Kaderi adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.