Morgan Rice – Bir Şeref Haykırışı – PDF ekitap indir

Morgan Rice – Bir Şeref Haykırışı – Felsefe Yüzüğü Serisi

PDF ekitap indir

 

Morgan Rice – Ejderhaların Kaderi Serisi – PDF -11 Kitap

 

Morgan Rice’in 2013 yılında basılan ve okuyucular tarafından çok büyük ilgi gören bu seriyi (Felsefe Yüzüğü Serisi) e-kitap olarak siz değerli okuyucular için hazırladık.

Bu serüvende Fantastik ve büyülü bir dünyanın parçası olacak ve asla vazgeçmeyeceğiniz bir evrenin tam ortasında romandaki essiz karakterlerden bir tanesi olacaksınız. Bazı anlarda elinizde eski ve büyülü bir kılıç olacak, bazı anlarda ise ay gibi çok güzel kızlarla, erkeklerle veya bataklık gibi çirkin canavarlarla olacaksınız. Muhakkak arşivinizin özel bir köşesinde olması gereken bu eser sizde kesinlikle bağımlılık yapacak. Fantezi tutkunlarının çıkana kadar her kitabını dört gözle beklediği bu seride Morgan Rice aksiyonu, macerayı ve tutku bakımından bir çok kimsenin göremediğini anında görerek yazan bir yazardır.

 

Felsefe Yüzüğü Serisi Bir Şeref Haykırışı 4. Kitap Hakkında

 

BİR ŞEREF HAYKIRIŞI, Thor Yüzler’den çabaları sonucunda deneyimli usta bir savaşçı olmuş ve geri dönüyordu, sonunda vatanı için savaşmanın zamanıydı, yaşam ve ölüm uğruna savaşmanın ne anlama geldiğini öğrenmenin zamanı gelmişti. McCloud güçleri MacGil civarına Halkanın geçmiş tarihi boyunca hiç görmediği kadar derinlere baskınlar yapıyor ve Thor kurulan bir tuzağa ilerlerken yapılacak saldırıyı savuşturarak, Kraliyet Sarayı’nın güvenliğini koruma görevi’de ona düşüyor.

Godfrey ise çok zor bulunan kuvvetli ölümcül bir zehir ile ağabeyi tarafından zehirlenir ve kaderi onu zehir ile ölmeden kurtarmak için çabalayan Gwendolyn’in kollarına kalıyor.

Thor arkadaşları ile ilişkisi yeni maceralara yolculuk sırasında, beklenmedik tehlikeli canavarlar ile karşı karşıya gelirler ve tehlikeli savaşlar sırasında omuz omuza savaşıp daha da güçleniyor.

Andronicus bir köstebek aracılığı ile bir milyon savaşçının oluşturduğu İmparatorluk ordusunun bir kez daha Kanyon’u geçebilmek ve Halka’yı işgal ederek yerle bir edebilmek için oraya götürüyor.

 


Bir Şeref Haykırışı ’ndan bir bölüm:

Thor iki eliyle bir zincir kaldırdı, Reece’nin kafası Sırtını sallayarak uzun, kısa ömürlü bir savaşçı gördü. Reece Bunu fark etmedi; Bir saniyede ölecekti. Thor başından atladı, baca ve savaşçı zincirine atladı Bunu yapmadan önce yakaladı. İki sinek atları üzerinde birlikte uçar toz kareler arasında neredeyse hiç düşmedi; atlar Thor uzun bir süre şaşkına döndü yerleştirilmiştir. Yerdeki savaşçı adam ve Thor ile geldi eğer gözlerini çıkarmak için başparmağını kaldırırsa, Thor aniden bir çığlık çığlığı duydu. Sonra Estopheles’in pike Yaptığın ve adamın onu incitmeden önce gözlerinle oynadın. Gördü. Adam gözlerini çığlıklar içinde tutar; Thor onun için zor bir dirsek attı ve geri attır.”

Morgan Rice – Bir Şeref Haykırışı adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.