Mary Wine Her Şey Senin Uğruna Kapak

Mary Wine – Her Şey Senin Uğruna – PDF İndir

Mary Wine Kitapları

Her Şey Senin Uğruna (Roman)

Ücresiz PDF E kitap / E kitap indir / Oku

KİTABIN BAZI SAYFALARI

Shannon Torin’in yatağında uyandı ama yalnızdı. Bir an evvel kalkmak istedi ama üzerindeki örtü çok ağırdı. Üstelik yanlarına sıkıştırılmıştı. Bir annenin çocuğunu kundaklaması gibi sarılmıştı. Örtüyü üzerinden kaldırmakta zorlandı. Torin bir hayalet kadar sessiz hareket etmiş olmalıydı. Aksi halde Shannon’ın da onunla birlikte uyanması ve yataktan kalkması gerekirdi. Shannon ayağa kalkarken mırıldandı. Yatak çok büyüktü ve dört köşesindeki dikmeler görüntüsüne heybet katıyordu. Her bir dikmenin ayağı, tıpkı bir aslan pençesi gibi işlenmişti. İşçiliği göz alıcıydı. Babasının bile bu kadar ihtişamlı eşyaları yoktu. Pencereler açıktı ve sabah rüzgarı tenini okşadı.

İç elbisesi, sandalyenin üzerindeydi. Çıplaklığını örtmek için telaşla giysiye uzandı. Fakat aklından ve kalbinden geçen diğer tutku izlerini, sıradan bir bez parçasıyla örtmek mümkün değildi. Yine de suçluluk duygusunu, Torin’in odasından ayrıldıktan sonra ilgilenmek üzere bir kenara itti. Odanın kapısından dışarı baktı ve merdivenlerin boş olduğunu gördü. Çıplak ayaklarıyla ses çıkarmadan ilerliyor, hızla kendi odasına gitmeye çalışıyordu. Odasına geçince ilk işi tarağını alıp saçını şekillendirmek oldu. Banyo yapmak istiyordu ama dün gece Torin in yatağına girdiği anlaşılmasın diye bu isteğinden vazgeçmek zorunda kaldı. Elleri titriyordu ve gözlerine yaşlar dolmuştu.

Etraftan ne kadar gizlenirse gizlensin kendini kandıramıyordu. Torine sırt çevirecek, onu görmezden gelecek gücü yoktu. Adam ona dokunduğu an, tüm mantıklı kararları aklından uçup gidiyordu. Saçını düzelttikten sonra giyinmeye başladı. Dün gece yaşananlar aklından çıkmıyordu. Gün yeni yeni ağarıyordu ve Shannon yeni günle birlikte yeni bir düşünce şekli geliştirdi. Madem bu adama karşı koyamıyordu, o zaman endişelerini dindirecek çözümler bulmalıydı. “İşte buradasın.” Baeth biraz telaşlı görünüyordu. Bu oldukça ilginçti. Çünkü düzen işlerinin başında olan bu tecrübeli kadın, her zaman kendinden emin görünürdü. “Lordumuz seni bekliyor.” “Neden?” Baeth, lordunun emirlerini sorgulayan genç kadına gözlerini kısarak baktı. Kimse bu emirleri sorgulamazdı. “Ben sadece işlerden sorumluyum.

Lordumuzun annesi değilim! Hadi gel ve çabuk ol.” Torin merdivenlerin başında bekliyordu. Hizmetçilerinden birkaçı da hemen yanı başındaydı. Shannon’ı görür görmez gülümsedi ve elini kıza doğru uzattı. “Kasabada kutlamalar devam ediyor. Bahar varlığını hissettirip bizi iş yüküne boğmadan evvel gidip müziğin ve eğlencenin tadını çıkaralım.” Shannon ne böyle bir davet bekliyor ne de Torin’in bütün bir günü onunla geçireceğini umuyordu. “Bunu yapmak zorunda değilsin.” “Ama yapmak istiyorum kadınım. Umarım bana bir şans verirsin. Böylece benimle birlikte vakit geçirmekten memnun olup olamayacağına karar verebilirsin.” Torin atını hazırladı ve Shannon’ı kolundan çektiği gibi atın üzerine oturttu. “Ayrıca güzelim, bana sarılmandan çok hoşlanıyorum.

Gece olmadan belimi kavramanın tek yolu da bu sanırım.” Shannon başını adamın omzuna yasladı ve gülümsedi. İçinde bulundukları durum onu büyülüyordu. Peşlerinde adamlarla birlikte yola koyuldular. Köprüden geçerken yükselen sesler ve at nallarının tıkırtısı ilk kez neşeli bir melodi gibi geldi. Shannon, Torin’e daha sıkı sarıldı ve adamın kalp atışlarını hissetti. İkisi bir bütünmüşçesine hareket ediyor, atın adımlarına ayak uyduruyorlardı. Uzakta görünen şenlik direği sabah serinliğinde dimdik ayakta duruyordu. Direk baştan aşağı renkli kurdelalarla süslenmişti.

Birden dün buraya gelmediği ve eğlenceyi kaçırdığı için pişmanlık duydu. Torin haklıydı. Direğin çevresinde hâlâ bir şenlik havası vardı. Müzik ve kahkaha seslerini duyabiliyordu. Burnuna et kokuları geldi. Torin meydana yaklaştıkça sevinç naraları yükseldi. Halk kollarını havaya kaldırmış, liderlerini selamlıyordu. Torin atını durdurdu ve boynunu okşadı. Hayvan, sahibinin ne istediğini anlamıştı. Başını yere doğru uzattı. Torin hemen attan indi ve gülerek Shannon’a baktı. Uzanıp kızı belinden kavradı ve attan indirdi. “Bira gayet güzel efendim!” Burada müzik daha canlı ve neşeliydi.

Gayda çalan gençler, neşeli bir ritim tutturmuştu ve davulcular da o ritme eşlik ediyordu. Bahar direğinin etrafında genci yaşlısı pek çok insan dans ediyor, müziğin keyfini çıkarıyordu. Kızların saçları hâlâ açıktı ve bahar çiçekleriyle süslenmişti. Erkek çocukları bile çiçeklerden taç yapmış, baharı selamlarcasına başlarına takmıştı. Kızlar coşkuyla dans ettikçe etekleri havaya kalkıyor, partnerleri de onları daha çok ve daha hızlı dans etmeye teşvik ediyordu. “Al bakalım Shannon. Bira içmeden baharın geldiğini anlayamazsın.” Torin’i yatak odasının dışında ilk kez bu kadar rahat görüyordu. “Viski!” Torin in yanındaki adamlar, biradan daha sert bir içki içmek niyetindeydi. Torin kaşını kaldırıp adamlara baktıktan sonra onlara doğru bir bozukluk fırlattı. “Beni bu güzel bayanla yalnız bırakacaksanız para da viski de sizin olsun!” Adamları kahkahalar atarak viski servisi yapılan çadıra yöneldiler.

Çadırın önünde kurulan masa ve sandalyelere oturdular. Güzel bir kız adamlara içki servisi yapıyordu. Adamların da yüzü gülüyordu. Genç kız yalnızca viski getirmiyor, her seferinde arsızca onlara göz kırpıyordu. “Böylece huzur içinde bir saat geçirebiliriz.” Torin omuzlarını sağa sola oynatarak gevşetmeye çalıştı. “Viski kupalarını devirdikçe daha sinirli olmayacaklar mı?” Torin kahkahalarla güldü. “McLerenleri anlamışa benzi yorsun Shannon McBoyd.” Shannon’ın soyadını duyan iki kadın hemen dönüp onlara doğru baktı. Torin kadınlara ters ters bakınca ikisi de işlerine geri döndü. “Onları terslemek zorunda değilsin.” Shannon kısık sesle konuşuyordu. “Bu tür tepkiler görmeyi umuyordum zaten.” “Seninle aynı fikirde değilim.” “Bence tam olarak aynı fikirdesin.” Shannon dudaklarını büzdü. Sesini yükseltmişti ama görünüşe göre bu tutumu Torin’in hoşuna gitmişti.

Kızın elinden tuttuğu gibi onu ev yapımı yiyeceklerin ve viskilerin satışının yapıldığı çadırların önünden yürüttü. İnsanlar liderlerini selamlıyor; ya şapka çıkarıyor ya da yavaşa başlarını önlerine eğiyorlardı. Herkes meraklı gözlerle Shannon’ı incelerken Torin genç kadını sıkıca kendine doğru çekiyor, Shannon da bu durumdan büyük keyif alıyordu. Torin, herkese genç kadının onun koruması altında olduğunu gösteriyordu ve bu yüzden de büyük bir riske giriyordu. Klan savaşları nesillerden beri bilinen bir gerçekti. Yine de Torin düşman klan liderinin kızını elinden tutmuş meydanda rahatça dolaştırıyordu. Torin, yapmaya alışık olduğu üzere, engellenen her şeye açıkça saldırıyordu. “İskoçya’da bir adam kendisiyle bira içmek istedi diye sinirlenen tek kadın sen olmalısın Shannon.” Torin bir banka oturdu ve yanındaki boşluğa hafifçe dokunarak Shannon’ı da oturmaya davet etti. “Hadi Shannon! Bakalım yanıbaşımda oturmaya cesaretin var mı?” Genç kadın hiç düşünmeden yanına oturdu.

Torin kahkahalarla gülünce etraflarındaki insanlar dönüp onlara baktı. Shannon da kendini tutamayıp güldü. Çünkü gerçekten eğlenceli dakikalar yaşıyordu. “İstediğin kadar gül; ama bilmelisin ki, bir klan liderinin kızı olmak bazı sorumlulukları da beraberinde getirir. Benim erkeklerle bira içmeme müsaade edilmezdi. Emin ol kız kardeşlerin olsaydı, onlar da gelecekte klan çıkarları için yapmak zorunda kalacakları evliliklerden ötürü bu tür davranışlara özen gösterirdi.” Torin başıyla bu sözleri onayladığını gösterse de gözlerinde acıma dolu bir bakış belirdi. “Haklısın, klan liderinin ailesine pek çok sorumluluk düşüyor. Buna şüphe yok. Seninle sandığından fazla ortak yanımız var Shannon.” Belki gerçekten ortak yanları çoktu… Shannon adama hak veriyordu ama bunu dile getirmekten kaçındı. Hatta bakışlarını kaçırdı. Çünkü Torin in aklından geçenleri okuduğuna dair bir hisse kapıldı. Masanın üzerine bir çift zar kondu ve Shannon hemen zarları eline aldı. “Sonunda senden iyi olduğum bir konuda güzel bir fırsat yakaladım.” Shannon bu sözleri gururla söyledi.

Adamlar birer sandalye kapıp masalarını sarınca genç kadın daha da neşelendi. Elma yanaklı bir kız masaya iki kupa bira getirdi. İzleyiciler heyecanla ellerini ovuşturuyordu. Shannon dudaklarını ısırdı. Zarlar elinde donup kalmıştı. Herkesin elinde gümüş paralar vardı ve iddiaya giriyorlardı. Onunsa bahse katılacak hiçbir şeyi yoktu. “Hadi bakalım, zar atmaktan anlıyor musun görelim!” Torin masaya birkaç gümüş fırlatınca adamları güldü. Paralar Shannona ait değildi ama herkes onun oyunu başlatmasını bekliyordu. Boğazında oluşan düğümü bastırıp zarı yuvarladı. Kazanırsa para Torin in olacaktı. Oyun heyecanlı başladı. Kadınlar kimin kazandığını görmek için eğildi. Herkes tuttuğu tarafı tezahüratlara boğuyordu. Fakat zar, herkesi zorladı. Her seferinde kazanan bir başkası oluyordu. Para masada elden ele geziyordu.

Kimse birbirine üstünlük kuramadı. Herkes bu durumdan büyük keyif almıştı. Shannon birasını bitirdiğini ve yerine yenisinin servis edildiğini fark etmedi. “Bu kadar yeter genç kadın! Seni yeterince paylaştım ve artık bencil yanıma teslim oluyorum.” Torin uzanıp masaya bıraktığı parayı aldı. Sonra da Shannon’a elini uzattı. Genç kadın hiç düşünmeden adamın elini tuttu. Birden birbirlerini memnun etmeye çalışan iki sıradan insan oluvermişlerdi. Torin onu dans edenlerin yanına doğru çekti. “Hiç bahar şenliklerinde dans ettiğin oldu mu güzelim?” Shannon’ın cevabını beklemeden onu bahar direğinin etrafında gülüşen insanların içine çekti. “Daha önce şenliklere gittiğimi nereden biliyorsun?” Torin Shannon’ın koluna girdi ve davulların ritmine ayak uydurdu. Birden koluna girilip yönlerini değiştirilince genç kadını tatlı bir heyecan sardı. Çünkü bu değişim esnasında etekleri uçuşmuş ve dizlerine kadar açılmıştı.

Mary Wine – Her Şey Senin Uğruna (376 Sayfa) adlı e-kitap dosyasını,  PDF formatında indirerek okuyabilirsiniz.


Mary Wine Foto ve Görsel:

Mary Wine Foto


Başka sitelerdeki gibi, aslında reklam sayfasına giden sahte linklerle ya da

“PDF indir” yazan ama hiçbir link vermeyen sitelerle uğraşmak istemiyorsanız,

ekitabı bizden indirin.

İndireceğiniz e kitabın kalitesini yukarıdaki örnek sayfalardan  kontrol edebilirsiniz.

(Link ve açıklama sayfanın en altındadır)


İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:NOT:

Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.