Kevin Hogan Gizli İkna Taktikleri Ekitap Epub Pdf Indir

Kevin Hogan – Gizli İkna Taktikleri – Ekitap Epub PDF indir

Kevin Hogan – Kitabı

Gizli İkna Taktikleri

Ücresiz EPUB – PDF – E kitap / E kitap indir / Oku

 

KİTABIN BAZI SAYFALARI

Bir satıştan sonra olabilecek üç kötü şey var: Hepimiz bir şey biliyoruz: müşteri pişmanlığı.
Başka birine söyledim: pişmanlık bekliyoruz.
Sonuncusundan hiç bahsetmedim: Seçeneğin takıntısı.
Gelirinizi nasıl (ve neden) büyük ölçüde azalttığınız konusunda size göstereceğim. Bu üç deneyimi nasıl ortadan kaldırabileceğinizi, satışları nasıl oluşturabileceğinizi ve her şeyden önce müşteriyi sonsuza kadar kaybetmeyeceğinizi anlatacağım.
Bir kadın al. İki iyi seçenek var. (Hayatınız ve satışlarınız. Kariyerinizi değerlendirdiğinizde, seçeneklerle takıntılı konunun tam olarak bu olduğunu göreceksiniz).
Genç bir numara çekici … sakin. Çok zeki değil. O aptal değil. Elinden geldiğince avlanmaya ve balık tutmaya gider. Av mevsimi olmadığında bilardo oynayın. Birçok insan tanıyor, özellikle barlar ve avlanma çevreleri.
Ortalama gelir seviyesi vardır. O iş yapıyor.
Onu seçerse onunla zaman geçirebileceğini, arkadaşlarıyla gidecek zaman bulabileceğini ve zaman zaman kendisi ve arkadaşlarının toplayabileceği partiler düzenleyebileceğini düşünüyor.
Kötü bir anlaşma değil. Özgürlük iyi bir şeydir. Gelir düzeyinin çok yüksek olmaması düşük bir puandır. Ama o kadar önemli değil. İşinden nefret etmiyor gibi görünüyor.
İkinci genç de çok çekici … çok zeki. Arkadaşlarıyla eğlenmiyor. Sık sık gelip giden yakın arkadaşları var. Onlardan başka çok arkadaşı yok. Evde vakit geçirmeyi sever. Gelir seviyesi yüksektir.
İşini seviyor.
Eğer seçerse evde birlikte çok zaman geçireceklerini düşünüyor. Birbirinizi iyi tanımak için yeterli zaman.
Eğlenmek, konuşmak ve oynamak için bolca zaman var … Para için endişelenmemek iyi … Büyük bir stres kaynağının olmaması iyi … İşini gerçekten seviyor.
Ne yapacak? Karar ve geride bıraktığı iyi çocuk hakkında ne hissedecek?
Bu ikilemi haftalarca düşünün. Aylar geçiyor Kim seçerseniz seçin, bir şey kesin: seçiminizi yaptığınız anda, diğer adam iki gün öncesinden çok daha çekici görünecek!
Seçiminizden memnun olduğunuzu düşündünüz, değil mi?
Rahatladığı için mutlu … Ama hayır, tam tersi …
Müşterileriniz ayrıca ürün ve hizmetlerinizi de düşünür. Şimdiye kadar bu bilgi ile ne psikoloji, ne pazarlama ne de satış.
dünyada size bu zorlu senaryo ile nasıl başa çıkacağımı da anlatacağım.
Bu senaryoda, Obsession seçeneğidir.
Bu duayı düşünün: Düşünen müşteriniz seçtiği anda kaybedeceğini hissedecektir! Sevimli değil.
Bir kez seçildiğinde, tercih tercihi müşterinin pişmanlığından veya beklentisinden farklıdır. Müşteri pişmanlığı, bu ürünü satın aldığınız için tamamen pişman olduğunuz anlamına gelir. Müşteri beklentilerinden pişman olun.
Gelecekte pişman olacağınıza karar vermekten kaçınmaktır.
Bir kadın seçmenin sonuçlarına bakılmaksızın (çocuk iyi bir insan olsa bile, kadınla çok iyi olsa da, kadın erkeği çok sevse bile), diğer genç adam seçtiği anda başlar . Eskisinden çok daha iyi görünüyorlar.
Aynısı araba satın almak veya yatırım yapmak gibi tüm yaşam alanları için de geçerlidir. Bunun bir sonucu olarak ortaya çıkabilecek sorunları da tahmin edebilirsiniz.
Kadın karar vermeden önce aylarca düşündü. Sorunun altında yatan şeylerden biri de şudur: Bir kişi zihninden (hayal gücü) veya hayatından (gerçek ve somut deneyimler) bir şeyi ortadan kaldırmazsa, bu seçeneği terk ettiğinde hissettiği hayal kırıklığı artacaktır.
Başka bir deyişle, eşimiz şu an terk ettiği genç adamın düşündüğünden daha çekici olduğunu ve duygularının bir hata yaptığını söyledi.
Ne hissediyorsun? Kayıptan Kaybolmuş hissediyor Sevilen bir kişi veya evcil hayvan evde öldüğünde nasıl hissettiğini düşün.
Kadınların duyguları benzer.
Araştırmalar, eşimizin bu iki gençle olan ilişkisini ayrıntılı olarak veya her ikisiyle olan ilişkisini hiçbir şeyin değiştirmeyeceğini göstermiştir. Bir çocuk seçer seçmez, diğeri kadının gözünde değer kazanır.

Kevin Hogan – Gizli İkna Taktikleri (304 Sayfa) adlı e-kitap dosyasını, PDF ve EPUB formatında indirerek okuyabilirsiniz.

 


Kevin Hogan Foto ve Görselleri:


Başka sitelerdeki gibi, aslında reklam sayfasına giden sahte linklerle ya da

“PDF indir” yazan ama hiçbir link vermeyen sitelerle uğraşmak istemiyorsanız,

ekitabı / romanı bizden indirin.

İndireceğiniz e kitabın kalitesini yukarıdaki örnek sayfalardan kontrol edebilirsiniz.

(Link ve açıklama sayfanın en altındadır)


İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF Kitabı internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri: 

 1 thought on “Kevin Hogan – Gizli İkna Taktikleri – Ekitap Epub PDF indir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code