John Verdon – Aklından bir Sayı Tut – Pdf Kitabı Oku

John Verdon Kitapları

Aklından bir Sayı Tut (Roman)

Ücresiz PDF E kitap / E kitap indir / Oku

KİTABIN BAZI SAYFALARI

Mark Mellery. Albert Rudden. Ricbard Karteh. Üç adam Hedef alınmış, psikolojik olarak işkence görmüş, vurulmuş ve defalarca büyük bir güçle, neredeyse başlan kopara dek boğazlan kesilmişti. Ayrı ayrı ya da birlikte, böylesine vahşi bir intikama neden olacak ne yapmışlardı?

Ya da bu bir intikam mıydı? Ya da Rodriguez’in bir keresinde önerdiği gibi, mesajlarla verilen intikam havası, daha farklı bir sebebi saklamak için kullanılan bir ekran koruyucu muydu?

köhne masanın altına yayılmış, mutfak zeminindeki pıhtılaşmış kanının oluşturduğu göl geliyordu.

Dikkatim önündeki yola verip, gözünün önündeki görüntüden kurtulmaya çabaladı ancak görüntü yerini. Mark Mcllery’nm ton avluya benzer şekilde yayılmış kan gölüne bıraktı. Muskoka sandalyesinde oturan Mellery’nin öne doğru eğilmiş, yardım isteyen görüntüsü ona doğru eğilen, isteyen…

Gumey, gözyaşlarını güçlükle tutuyordu.

Biraz dinlenmek için arabasını sağa çekti. Küçük park alanın da yalnızca hır araba daha vardı ve park edilmişten çok. Terk edilmiş gibi görünüyordu Yüzü yanıyor, elleri Üşüyordu. Hissettiği korku değil, çaresizlikti.

Bitkinlik ona göre başarısızlığının sebebiydi işiyle ilgili övgülerle, acısı daha da artan başarısızlık Bu düşüncelerle 1 yorgun beyninin oynadığı bir oyun olduğunu düşününce, inandı. En azından debiler aynıydı. Bir dedektif olarak, Mark Mellery olayında başarısız olmuştu Bir eş olarak, Karen konusunda başarısız olmuştu ve şimdi de Madeleine konusunda başarısızdı. Bir baba olarak, Danny konusunda başarısız olmuştu. Şimdi de Kyic konusunda başarısızdı.

Beyni sınıra dayanmıştı ve on beş dakika daha kendisini parçaladıktan sonra, durdu Kısa, dinlendirici bir uykuya daldı.

Bunun ne kadar sürdüğünden emin değildi ama muhtemelen bir saatten daha kısa bir sûre sonra uyandı. Duygusal karmaşa geçmiş, yerini sakin bir berraklığa bırakmıştı. Boynu tutulmuştu ama bu ödenmesi gereken bir bedel gibiydi.

Şimdi kafasında yer açıldığından, akima NVychcrty’daki posta kutusu gizemi geldi. İki hipotez de hiçbir şekilde tatmin edici görünmüyordu: Yani, kurbanlar yanlışlıkla hatalı posta kutusuna yönlendirilmişlerdi (katilin ayrıntılara gösterdiği Özeni düşünün bu olası görünmüyordu). Ya da posta kutusu numarası doğ I İNVJİİ ama bir terslik olmuştu ve hepsi Dermott’un eline geçmiş, katil onları bulup kendi yöntemleriyle yok etmeden e, masum bir şekilde geri göndermişti.

Ama şimdi Gurney’in aklına üçüncü bir açıklama geldi. Diyelim ki. Posta kutusu numarası doğruydu ve hiçbir yanlışlık olmamıştı. Diyelim ki. Çekleri istemekteki amaç onları bozdurmak! Başka bir şeydi Diyelim ki, katil poşu kutusunu açabildi, çekleri alıp kopyalarım aldı ve Dermott onları bulmadan önce zarflarına koyup, yerine bıraktı.

Eğer bu yeni senaryo gerçeğe daha yakınsa eğer katil gerçekten posta kutusunu kullanıyorsa bu önünde ilginç bir yol daha açıyordu. Gurriey’in katille doğrudan ileti time geçmesi mümkün olabilirdi. Tamamen bir varsayım olmasına rağmen, içine düştüğü kargaşa ve can sıkıntısına rağmen, bu düşünce onu öyle heyecanlandırmıştı ki. Arabayı çalıştırıp saatte seksen kilometre hızla gittiğini fark edene dek, bunu defalarca düşündü.

Madelcinc çıkmıştı. Cüzdanını ve anahtarını kahvaltı masasına koydu ve masada duran notu aldı. Madelcinc’in her zamanki hızlı, temiz el yazısıyla yazılmış ve her zamanki gibi kısa ve özdü: “Sabah 9 yogasına gidiyorum Fırtınadan Önce dönerim. 5 mesaj Balık pisi balığı mıydı?

Ne fırtınası?

Ne balığı?

Çalışma odasına gidip, notta sözü geçen beş mesajı dinlemek istiyordu fakat ondan önce çok acil yapması gereken başka bir şey vardı. Katile doğrudan mesaj gönderebileceği, bunu Dermott’un posta kutusu yoluyla yapabileceği düşüncesi, bunu yapması için onu tetikliyordu.

John Verdon – Aklından bir Sayı Tut (480 Sayfa) adlı e-kitap dosyasını,  PDF formatında indirerek okuyabilirsiniz.


John Verdon Foto ve Görselleri:


Başka sitelerdeki gibi, aslında reklam sayfasına giden sahte linklerle ya da

“PDF indir” yazan ama hiçbir link vermeyen sitelerle uğraşmak istemiyorsanız,

ekitabı bizden indirin.

İndireceğiniz e kitabın kalitesini yukarıdaki örnek sayfalardan  kontrol edebilirsiniz.

(Link ve açıklama sayfanın en altındadır)


İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code