James Patterson Düzenbaz Pdf Epub Ekitap Indir

James Patterson – Düzenbaz – Ekitap Epub Pdf indir

James Patterson – Kitabı

Düzenbaz

Ücresiz EPUB – PDF – E kitap / E kitap indir / Oku

 

KİTABIN BAZI SAYFALARI

Acil çıkış ve apartman kapısının anahtarı olduğunu biliyorum. Bilmediğim şey, bu binada veya departmanda kimin casusluk yaptığı veya bir suça girip suçlayacaksam. Merdivenlere tırmandığımda mide bulantısı oluyor ama son iki günde gördüğümle karşılaştırıldığında deve üzerinde kalıyor. Merdivenlerden çıkıp eve giriyorum. Kalbim belirsiz bir şekilde atıyor. Daire salonun sonunda. Bu şekilde bir suç işlediğimde veya bir suç işlediğimde beni bilgilendiriyorlar. Ne olursa olsun yapacağım. Nefesim şimdi çatıda, düşünceler beynimin etrafında dönüyor. Diana! Ne yaptın, gelip seni buldular mı? Konsantre, Ben. Bu kayıtları almak için iki dakikaya ihtiyacınız yok. Mutfaktaki duman alarmına, içindeki küçük kameraya bakıyorum. Diana’nın buzdolabının yanında olduğu merdiveni kullanıyorum. Tornavidayı bodrumdan çıkarıyorum ve işe başlıyorum. İçindeki iki vidanın sonunu çıkarıyorum ve bir şişe damla ve rulo duyuyorum. Duygu göğsümü dolduruyor. Ben aşağı inip Diana’nın Habeş kedisi Cinnamon, bana doğru koştum. Merhaba Boş kız içimdeki bu huzursuzluk. Gördüğüm için çok mutlu olduğuma şaşırdım. Belki bugünlerde bana silah doğrultmayan birini görmek büyük bir zevk. Ya da belki tarçın, Diana’nın bıraktığı son şeydir. Zavallı, kötü … Onu besleyen oldu mu?
Gerçekten hiçbir fikrim yok. Kilerde kedi maması bulup bir kasenin önüne koyuyorum.
Hakkımda her şeyi unut ve kendini en son hızda Essen’e daldır. Vidayı gevşetin ve kapağı çıkarın. Kamera yok, mikrofon yok. Birisi dedektörün içeriğini yırttı.
Merdivenlerin altında ve Diana’nın odasında adaptörlü harekete duyarlı kayıt cihazına bakın. Masanın arkasında yer yok, duvardaki tüm fişleri görüyorum. Hayır hayır hayır! Yüklediğim iki cihaz eksik. Ve elbette, Diana’nın katilinin kimliği. Gidecek yolum yok. Motoru durdurduktan sonra koşmaya başlıyorum. Kimsenin bana ayakta olup olmadığını görmek için etrafıma bakıyorum.
Georgetown’da bir kahve buluyorum ve tabii ki sırtımı duvara yaslıyorum. Gelen herkese bakarım. Kaslı Asyalı bir adam … İki güzel üniversiteli kız … Orta yaşlı bir kadın ve iki torun … Onun kulaklık ile konuşurken takım elbiseli bir adam. Kime bakacağımı bilmiyorum. Herkes beni her yerden gözetleyebilir. Beyaz Saray’dan saat 10: 00’da bir mesaj. Cumhurbaşkanı bir haftalık Marthas Vinyard turundan döndü ve saat 14: 30’da bir basın toplantısı yapması bekleniyor. Bu hafta toplantıları görmek zorundayım, ama meslektaşım Ashley Brook Clark’dan yardım istemek zorundayım. Elbette bugün gideceğim. Makyaj, saç modelleri ve dikkatle ütülenmiş kıyafetlerle gazetecilere doludur. Cumhurbaşkanı kameraların önünde yeni tarım bakanı, Libya’daki ayaklanmalar ve Çeçenya’daki savaş hakkında konuşacak.
Açıklandı. Benimki bir internet gazetesi … Yani görünüşüm önemli değil. Ama benim için bile, bugün en kötü giyinme odasıyım. Son kırk sekiz saat içinde, uyuduğum toplam saat bir elin parmaklarının ötesine geçmedi. Eve dönmeden önce, Brooks Kardeşler’den geçip giyecek bir şey bulmam gerekiyordu. Gömleğimin ambalajında ​​hala cilt izleri var. Spor ceketimin omuzları benim için çok büyük. Dağınık bir çocuğa benziyorum. Sözcü Rob Courtney, bugünün randevusunun arka planından bahsederken, cumhurbaşkanının gelecek haftaki planını anlatıyor. Önümüzdeki iki hafta içinde kim Tarım Bakanı olacağını biliyorum.
Sadece iç mekanı beslemekle ilgili … Sanırım burada besleyerek ne demek istediğimi anlıyorsunuz. Genellikle Hintlilerin veya vatandaşların haritasıdır. Yıllar önce uçağım, Dışişleri Bakanı ve kız arkadaşıyla Manhattan’a uçtum ve Avustralya büyükelçisinin Ohio müdürü ile olan anlaşmayı nasıl kıracağını çok iyi biliyordum. Mavi gömlek, kırmızı kravat, yanımda oturan muhabir Wilma Grace diyor. Nazik bir adam olarak, her zaman ilk varsayımı terk ederim. Beyaz gömlek, mavi kravat, cevap veriyorum. Toplantı odasına bakıyorum. Ne kadar sakin … Burada bir şey ters giderse batı kanadı sınırlarında güvende olurum. Etrafımda tanıdık yüzler gördüğümde kendimi iyi hissediyorum. ABD Başkanı Rob Courtney diyor.

James Patterson -Düzenbaz (400 Sayfa) adlı e-kitap dosyasını, PDF ve EPUB formatında indirerek okuyabilirsiniz.

 


James Patterson Foto ve Görselleri:


Başka sitelerdeki gibi, aslında reklam sayfasına giden sahte linklerle ya da

“PDF indir” yazan ama hiçbir link vermeyen sitelerle uğraşmak istemiyorsanız,

ekitabı / romanı bizden indirin.

İndireceğiniz e kitabın kalitesini yukarıdaki örnek sayfalardan kontrol edebilirsiniz.

(Link ve açıklama sayfanın en altındadır)


İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF Kitabı internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri: