J.A. REDMERSKI – Sarai – PDF ekitap indir

J.A. REDMERSKI – Sarai

PDF ekitap indir

 

J.A. Redmerski – Katiller Çetesi Serisi – PDF – 5 Kitap

 

Katiller Serisi toplam 6 kitaptan oluşmaktadır ama ülkemizde daha yeni çevrilmeye başlanmış ve serinin ilk kitabı çok sevilip ilgi görünce ikinci kitap zaman kaybetmeden ardından çevrilip basıma girmiş, geriye kalan kitaplarda arka arkaya Türkçeye çevrilerek basıma girmiştir.

Sarai ve Viktor ile başlayan ilginç hikaye pek çok yeni katilinde hikaye ye katılmasıyla devam ediyor. Aşk ile acıyı, gerilim ve aksiyonu dengeli bir şekilde bir arada harmanlayan Redmerski güzel bir seriye imza atmıştır. Katiller Çetesinin yayımlanan 5 kitabını sitemizden e kitap olarak linklerden indirebilirsiniz.

 

Katiller Çetesi 1. Kitap Sarai Hakkında

Sarai

 

Sarai daha on dört yaşındaki bir çocukken annesinin zoruyla Meksika’da yaşayan bir uyuşturucu baronu ile birlikte yaşam sürmeye zorlanmıştı. Ama Sarai, normal bir yaşantının nasıl bir şey olduğunu hatırlamamasına rağmen, yaşamaya mecbur bırakıldığı bu evden kaçıp kurtulma ümidini hiç yitirmemişti. Soğukkanlı bir kiralık katil olan Victor da aynı Sarai gibi ufaklığından itibaren sürekli ölümlere ve şiddete şahit olmuştu. Victor yeni görevinde öldüreceği hedefiyle alakalı bilgileri almak için Sarai’ın yaşadığı yere geldiği zaman genç kız, buradan kaçabilmesi için önündeki tek ve en iyi fırsatın bu kişi olduğunu düşünür. Ama işler Sarai’ın planlayıp düşündüğü gibi ilerlemez ve tehlikeli bir adamdan kaçmak isterken, kendisini Tucson’a doğru hareket eden kamyonun arkasında seyahat değil de, aklına dahi gelmeyecek bambaşka tehlikelerin içinde bulur.

Kaçış esnasında Victor ise içgüdülerinin etkisinde hareket eden kişiliğinden sıyrılarak, vicdanının sesine kulak verir ve Sarai’a yardım eder. İkili birbirine git gide yakınlaşırken, Victor genç kızı koruyabilmek için her şeyini, hatta herkes gibi Sarai’ın ölmesini isteyenlerden biri olan erkek kardeşi Niklas’la arasındaki ilişkiyi dahi tehlikeye atar. Victor ile Sarai birbirlerine karşı güvenlerini güçlendirirken, aralarındaki uyumsuzluklar da zamanla daha da azalmaya başlar. Victor’un kaba kuvvete dayanan yetenekleri ve tecrübesi Sarai’ı hayatta tutmaya yetecek mi? İşte bu ilk kitap Sarai ve Victor’un muhteşem hikâyesidir.


Sarai ’den bir bölüm:

…Lydia’nın vücudunun gergin olduğunu hissettim. On dört yaşında buraya geldiğimden beri, eve daha çok gitmek istedim, daha çok istedim…

J.A. REDMERSKI – Sarai  adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.