J.A. Redmerski – Kötülük Tohumları – PDF ekitap indir

J.A. REDMERSKI – Kötülük Tohumları

PDF ekitap indir

 

J.A. Redmerski – Katiller Çetesi Serisi – PDF – 5 Kitap

 

Katiller Serisi toplam 6 kitaptan oluşmaktadır ama ülkemizde daha yeni çevrilmeye başlanmış ve serinin ilk kitabı çok sevilip ilgi görünce ikinci kitap zaman kaybetmeden ardından çevrilip basıma girmiş, geriye kalan kitaplarda arka arkaya Türkçeye çevrilerek basıma girmiştir.

Sarai ve Viktor ile başlayan ilginç hikaye pek çok yeni katilinde hikaye ye katılmasıyla devam ediyor. Aşk ile acıyı, gerilim ve aksiyonu dengeli bir şekilde bir arada harmanlayan Redmerski güzel bir seriye imza atmıştır. Katiller Çetesinin yayımlanan 5 kitabını sitemizden e kitap olarak linklerden indirebilirsiniz.

 

Katiller Çetesi 4. Kitap Kötülük Tohumları Hakkında

Kötülük Tohumları

Fredrik Gustavsson yaşamı boyunca asla aşka inanmamıştı ve hiç kimsenin içinde bulunduğu karanlık hayatı kabul edebilecek olmasını düşünmemişti. Ne zaman ki en az onun kadar tehlikeli ve tekinsiz Seraphina karşısına çıkana kadar. Fredrik ile Seraphina birlikte dolu dolu iki yıl geçirmiş ve birlikte aşkın en karanlık halinin tadına bakmıştı. Ama bir anda Seraphina Fredrik’i yalnız bırakarak kayıplara karışır.

Buna karşın Fredrik Seraphina’yı bulmak için kararlıdır ve Fredrik’in elinde bulunan tek kozu ise Cassia isminde, hafıza kaybı olan masum bir kızdan ibaretti. Fredrik’in Seraphinaya ulaşabilmesi için Cassia’nın yaşanan olayları tekrar hatırlayabilmesi için çaba göstermekten başka çaresi yoktu. Ve bu sırada hiç umulmayan olaylar yaşanır, Fredrik kendisini bir çok açmazın içinde bulur.

Macera Sarai ve Izabel’in sürükleyici hikayelerinin ardından Kuğu ve Çakal İle devam ediyor, Yaşanan gerilim daha da armaya devam ediyor. Kuğu ve Çakal J.A. Redmerski’nin büyük ses getiren serisinin üçüncü kitabı.


Kötülük Tohumları ’dan bir bölüm:

Victor arkamdan geldi ve beni omzumdan tutup
dikkatlice geriye çekti.
“Kızma sahip çık, kardeşim,” dedi Niklas, mükemmel İngilizcesine karışan o Alman aksanıyla. Buna o
kadar alışmıştım ki aksanım nadiren fark ediyordum
artık. Homurdanarak sigarasını geri aldı. “Şu an epey
kızgın olduğunu biliyorum, Izzy ama öfkeni benden
çıkarmazsan iyi olur.”
“Bana şöyle hitap etmeyi kes!”
Victor kulağıma, “Niklas’la kavga etmen, Bayan
Gregory’yi bulmamızı sağlamaz. Sakinleş, yoksa seni
Boston’a geri postalayıp orada bırakırım,” diye fısıldadı.

J.A. REDMERSKI – Kötülük Tohumları adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code