J.A. Redmerski – Kara Kurt – PDF ekitap indir

J.A. Redmerski – Kara Kurt – Katiller Çetesi 5

PDF ekitap indir

 

J.A. Redmerski – Katiller Çetesi Serisi – PDF – 5 Kitap

 

Katiller Serisi toplam 6 kitaptan oluşmaktadır ama ülkemizde daha yeni çevrilmeye başlanmış ve serinin ilk kitabı çok sevilip ilgi görünce ikinci kitap zaman kaybetmeden ardından çevrilip basıma girmiş, geriye kalan kitaplarda arka arkaya Türkçeye çevrilerek basıma girmiştir.

Sarai ve Viktor ile başlayan ilginç hikaye pek çok yeni katilinde hikaye ye katılmasıyla devam ediyor. Aşk ile acıyı, gerilim ve aksiyonu dengeli bir şekilde bir arada harmanlayan Redmerski güzel bir seriye imza atmıştır. Katiller Çetesinin yayımlanan 5 kitabını sitemizden e kitap olarak linklerden indirebilirsiniz.

 

Katiller Çetesi 5. Kitap Kara Kurt Hakkında

Kara Kurt

Fredrik Gustavsson yaşamı boyunca asla aşka inanmamıştı ve hiç kimsenin içinde bulunduğu karanlık hayatı kabul edebilecek olmasını düşünmemişti. Ne zaman ki en az onun kadar tehlikeli ve tekinsiz Seraphina karşısına çıkana kadar. Fredrik ile Seraphina birlikte dolu dolu iki yıl geçirmiş ve birlikte aşkın en karanlık halinin tadına bakmıştı. Ama bir anda Seraphina Fredrik’i yalnız bırakarak kayıplara karışır.

Buna karşın Fredrik Seraphina’yı bulmak için kararlıdır ve Fredrik’in elinde bulunan tek kozu ise Cassia isminde, hafıza kaybı olan masum bir kızdan ibaretti. Fredrik’in Seraphinaya ulaşabilmesi için Cassia’nın yaşanan olayları tekrar hatırlayabilmesi için çaba göstermekten başka çaresi yoktu. Ve bu sırada hiç umulmayan olaylar yaşanır, Fredrik kendisini bir çok açmazın içinde bulur.

Macera Sarai ve Izabel’in sürükleyici hikayelerinin ardından Kuğu ve Çakal İle devam ediyor, Yaşanan gerilim daha da armaya devam ediyor. Kuğu ve Çakal J.A. Redmerski’nin büyük ses getiren serisinin üçüncü kitabı.


Kara Kurt ’tan bir bölüm:

Dün kırılan başparmağım, şişen alt dudağım ve çatlak kaburgalarımın ağrısmdan bütün gece yatakta sızlanıp durdum, çünkü karanlıkta altmış metre uzaklıktaki hedefimi ilk denememde vuramadığımdan, elden
ele dolaşıp çoğu benden büyük olan çocuklar tarafından dövülme cezasına çarptırılmıştım.
Ne kadar çok denesem de, asla Victor kadar iyi olamayacağımı biliyordum zaten ve nihayet yeterince iş­
kence çektiğim dört yılın ardından kaçmaya karar verdim.

J.A. REDMERSKI – Kara Kurt adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.