Internet Download Manager 6.29 Süresiz Crackli

Internet Download Manager 6.29 Süresiz Crackli

İnternet Download Manager  için söylenebilecek ilk şey gelişmiş dosya indirme programı olduğudur.  Oldukça basit bir arayüze sahip olmaktaki program, Türkçe dili de var olmak üzere birden fazla dillerde programı kullanma imkanına sahipsiniz. İnsanlar arasında genel kısaltma adı olaran İDM olarak isimlendirilmiştir. Program ile indirme yapılmış olduğunda, mevcut internet hızınızı son damlasına kadar kullanır. Oldukça popüler durumda olan program, dosya indirme siteleri letitbit, turbobit gibi yerlerde premium hesabınız var ise, vazgeçilmeziniz olacaktır.

Günümüzde en fazla kullanımda olan Google Chrome, İnternet Explorer ve Mozilla Firefox tarayıcılarıyla uyumlu şekilde çalışmalarını yürütür. Bu şekilde uyum içinde çalışması da istenilen videoyu indirmede kolaylık sağlar. Örneğin Youtube üzerinden bir videoyu izliyorsunuz ve çok beğendiniz. İndirme isteğiniz doğduğunda hemen sağ üstte belirecek ‘’ Bu video dosyasını indir ‘’ butonuna tıklayarak bilgisayarınıza rahat bir şekilde indirebilirsiniz. Sizde hemen İnternet Download Manager programını bilgisayarınıza indirerek süresiz ve crackli kurmak istiyorsanız, sitemizdeki ilgili indirme linklerini güvenle kullanabilirsiniz.


Dosya Boyutu: 6.82 MB

Dosya Türü: Rar / Şifresiz


İndirme Linkleri

Turbobit

Yandex Disk

Google Drive

Mail.Ru Cloud


NOT: 

Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk  linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code