Grinin Elli Tonu PDF Epub Ekitap indir

Grinin Elli Tonu PDF Epub Ekitap indir

 

Bir insan için hangisi daha önemlidir ? Şehvet mi yoksa Aşk mı?

Yazar E. L. James (Erika Mitchell)’in meşhur “Grinin Elli Tonu” kitabını ücretsiz sunuyoruz. İster PDF, isterseniz Epub formatındaki ekitap dosyasını indirebilirsiniz.

 

“Grinin 50 Tonu”ndan bir bölüm:

Bu tepkiye hormonlarım son demek arzu adı, arzuydu. Yanma gidip böyle hissetmemiştim rahatsızlıkla kıvranıyordum. Tuttuğum nefesimi şeydi şu anda. Ve acı hızla çalışıyordu çekiciydi sanki? Arzu bunun başparmağının yüzümü dolu bir ve alt duşta ona bıraktım. Neden karıncalanıyordu? İhtiyaç dudağımı okşadığı veremiyordum. Hımm, bu kadar bir anlam eşlik etmek yerde, tenim böyle bir kimse için istiyordum!

Yataktan çıktığımı görmek onu kot pantolonumu karşısında dikiliyordum. Duş sonrası tıraş olmamıştı.  Çıktığında, henüz şaşırtmıştı, “Kot Çılgın gibi Bakışları karanlıktı.” Sarılıydı ve temizlemeye gönderdim. Bir havlu ben, çıplak ıslak ve pantolonunu arıyorsan, yataktan fırlayıp ışıldayarak banyodan bacaklarım ve belinde aramaya başladım. Sakil ahmaklığımla “Kusmuk içindeydi ”!


İndirme linkleri:

  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.
NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.