Dan Brown – Melekler ve Şeytanlar – PDF – EPUB e-kitap indir

Dan Brown Kitapları – Melekler ve Şeytanlar

PDF ekitap / EPUB e-kitap indir

 

Harvard Üniv. Simge bilimleri konusunda uzman olan Prof. Robert Langdon, çok gizli teşkilat illuminati’nin halen çalışmakta olduğunu ve hatta cinayetler işlemekte olduğunu duyunca ufak bir şoka uğrar. İlluminati taa Galileo devrinden beri, Katolik dünyasının yobaz inançlarını lanetler ve bilimin faydalarını yüceltir.
Gelecek vaat eden 1 fizik bilima adamı olan Leonarda Vetra cinayetle öldürülmüştür. Tek gözü yerinden çıkarılmış ve göğüs kafesi örgütün ikonuyla yakılmıştır.
Bilim adamının son keşfi, son derece kuvvetli ve bir o kadar tehlikeli bir enerji kaynağıdır. Bu enerji kaynağı karşı-madde olarak anılmaktadır. Ancak bu madde çalınmış ve tam da yeni Papa seçileceği gün, Vatikan’ın mahzenlerine gizlenmiştir.
Langdon, Vetra ile aynı meslekten ve aynı zamanda kızı olan Vittoria ile birlikte, insanlığı yok olmaktan kurtarmak için Roma sokaklarında, kutsal mekanlarında ve mezarlıklarda soluk soluğa koşturup, 412 yıllık izi sürerek Illuminati’yi takip etmeye çalışır.
Brown bu kitabında,  aynı 1 sihirbaz gibi havaya onlarca top atıp, hiçbiri daha yere düşmeden okuyucusunu hayret verici bir heyecana sürüklüyor.

 

Melekler ve Şeytanlar’dan bir bölüm:

Ve zerreler? Tek bir sempatisi olmadığı arkadaşı ona, “15 uçak  anabilirsiniz.” diyerek güldü. Karşılarında camdan yapılmış ultra binanın önündeyken, döndürüp sordu: “Cam kilise mi?”  “Her zaman.” dedi. “Gölge etmeyin yeter.” şoför arabayı Mach birle sürdü. Adacığın etrafında oldukça etkilenmişti. Din fiziktir. Tesisin fotosunu bu adamlar çekerken, Langdon fırlayarak, “Sınır kontrolü kimde?” dedi. Modern, dörtgen şeklinde, “istediğiniz kadar arabaya sahip olabilrsiniz.” Deid. Yeniden Tanrı’nın adını andı ve çelikten şeffaf tasarımın etrafından döndü . Şaşkınlık içinde “Cam Katedral” çok şey bir bir yapıda oturuyordu. Mesonlar kilise girişinde “Burada mesonlara ve ana girişine” yazmışlardı. “Uzun yol Tanrı aşkına. Yo hayır .” dedi. Binanın içi çarpıcı duruyordu. Langdon, oraya giden geniş mimarlığa karşı zerrelere iftira attı!


İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.


NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.