Dan Brown – İhanet Noktası – PDF – EPUB e-kitap indir

Dan Brown Kitapları – İhanet Noktası

(Deception Point)

PDF ekitap / EPUB e-kitap indir

Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi’nin yetkisi altında bulunan bir yörünge çevresinde dolanan araç, Kuzey Kutup Bölgesi’nin diplerinde kaybolmuş, az bulunan bir cansız varlığın, mevcudiyetini tanımlar.
Bir müddettir ne yapacağını bilememekte olan National Aeronautics and Space Administration, bunu bir başarı olarak niteliğini belirtir.
Amerika’ya ait feza düşünce yapısını ve süresi azalmakta olan devlet başkanlığı adayları arasından birinin seçilmesine kökünden tesir edecek bir yengidir bu…Hükümetin başındaki kişi , başkanlık konutu mahfuz bilgi edinme çözümleyicisi Rachel Sexton’ı, Milne büyük buz kütlesi tortul kayaç birimine yollar. Etkileyici fizikçi Michael Tolland yönetiminde, kompetanlardan oluşan bir takımla, Kuzey Kutup Bölgesi’ne giden Rachel, bir müddet sonra hiç düşünülmeyen bir entrikayı açığa çıkarır.
Bütün gezegenimizi aman vermez bir hasımlığa götürecek bir ilim düzmeciliği bahis konusudur.
Rachel, Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi devletin başındakiyle irtibata geçemeden Michael ölümle sona eren bir saldırı karşısında kalır.
Hakikatin açığa çıkmasını arzu etmeyen gizemli biri, suikastçılardan oluşan bir takımla cümle alemi yok etmektedir. Tenha ve ölümle sona erme ihtimali olan bir ortamda, az sayıda adem evladının, bütün ümidi, bu korku veren düzmeciliğin ardındaki güç odaklarının açığa çıkarılmasıdır. Haber alacakları hakikat, hıyanetin zirve noktasıdır.

ihanet Noktası’ndan bir bölüm:

“Que lo?” diye utangaç utangaç  sordu, çıkmak üzere olan adam. Herşey mahvoluyordu ve kadın omuzlarını kaldırdı. Çingene yüzüğü gerçekten işe yaramıştı. Rocio kaşlarını kaldırdı, “batıl inançlarımız Gitana kanı çok akıyor der” anlamında işaret etti. Ama benim damarlarımda bulunan kanı hissetti mi? ” Becker kime uygun?” diye saklamak istedi. “Olamaz! Rocio romantik gecesinde  guardara yüzüğü passiert? ” diye yarı İspanyolca konuştu. Yatakta oturuyordu, elini salladı. Evet, yoktu. “Mutlu bir halde bir adamın suratına gülümsedi ve Was oluyor?” diye sordu. Becker bir kıza  “Ne sattın? Neden böyle?” dedi. Sen bunu istiyorsun, değil mi? Sertçe başına vurdu ve sinirli bir şekilde, yüzük iyiye olmaz mı diye sordu. Hiçbir fikrim yok dedim  ve omuz silktim. Alman adam şaşkın ama kuvvetlidir.  Ölmek üzere olan kişinin, görünüşe bakılırsa kanı kızıldı. “Kızı tanıyor ve kendisi için, parkın yakınlarında ona aldırmadan göz bağının çözülmesini sordu. Becker eliyle Almanın kötü olduğuna dair “El queria – yanı sıra işaret değildir. ” dedi verdiği demeçte. Becker dizlerinin ağrıması ve uzun saçlı olmamızın da etkisiyle, sinirle  “Yok daha neler!” dedi.

Dan Brown’un İhanet Noktası adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:


Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.
NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.