CyberLink PowerDirector Video Düzenleme Programı

CyberLink PowerDirector Ultra 16.0.2101.0 Video Düzenleme Programı İndir + Keygen

CyberLink PowerDirector Ultra profesyonel şekilde videoları düzenlemeye yarayan bir programdır. Kendi alanı içerisinde en öncü programlardan birisi olduğunu çoğumuz biliyoruzdur. Başarıyı yakalamış program performans bakımından ve desteklemiş olduğu teknolojileri açısından kendisini öne çıkarmaktadır. 64 bit TrueVelocity 3 teknolojisinden aldığı destek ile hızlı dijital şekilde kurgularını yerine getiren program, çoklu ekran kartına destek vermesi ile işlem süresindeki hızı en azami konuma indirmeyi sağlıyor.

Ayrıca video düzenleme programı 4K kalitede ve 3D olmak üzere videoları düzenleme yeteneğindedir. Bunun yanı sıra DTS 5.1 ve Dolby Digital Surround desteğiyle video için olduğu kadar ses bakımından da kaliteli sonuçları elde etmenize imkan sunar. Program kapsamında videoların rahatlıkla düzenlenebilmesi için 300’ün üstünde yardımcı araçları ve 100’ün üstünde efekti bünyesinde barındırmaktadır.


Dosya Boyutu: 782 MB

Dosya Türü: Rar / Şifresiz

İndirme Linkleri

Turbobit

Yandex Disk


NOT: 

Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk  linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code