CrystalDiskMark 6.0.0 + Portable full indir

CrystalDiskMark bir takım depolama aygıtı olarak kullanılan programların performansını test etmekte kullanılan araçtır. Ssd disk, sabit disk veya daha benzer nitelik taşıyan medyaları alması sırasında okuma, yazma, rastgele yazma ve sıralı yazma gibi değerlere göre alınmasını sağlar. Kağıt üzerinde verilmekte olan değerlerin birde daha sonradan kendimiz denemiş oluruz. Program bu konuda bir takım testler gerçekleştirmekte ve akıllarımızda olan deli sorulara yanıtlar bulabilmektedir.

5 MB gibi küçük bir dosya boyutunda olan program, sıralı şekilde okuma ve yazma işlemler, rastgele yapılacak okuma ve yazma işlemlerini yerine getirebildiği gibi, metin kopyalama işlemlerini başarıyla gerçekleştirir.

SSD, HDD ve hard disklerinizin benchmark, performans ve bad sector kontrolü için Crystal Disk Mark programını full kurulabilir-setup ve portable versiyonlarını aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.


İndirme linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code