Christine Feehan – Kara Ateş – PDF ekitap indir

Christine Feehan – Kara Ateş PDF ekitap indir

Onlar ebediyette ruh eşlerini arayan kötülüğün hükümdarlarıydı…
Darius, daha gösteri turu grubuna katılma önerisini uygun bulduğu gün onun  dikkatini çekmişti. Tempest onun katı yürekli dudaklarını, erkeksi hatlı yüzünü ve karanlık gözlerindeki ifadesiz hiçliği  gördüğünde bu uyarının ne ifade ettiğini sormaya çekinmişti. Tempest hep diğerlerinden farklı  gözüküyordu. Darius kollarını ona sardığı, onu büyülediği zamandan beri, onun becerileri dikkatini çekmişti. Acep onun öpücüğü, Tempest’in istediği aşırı bağlılık duygusunu karşılayabilecek miydi, yoksa panterlerinden bile daha yüksek düzeyde bir sakıncalı durumla yüz yüze  mı kalacaktı? Tempest içerisinde bir yerde cevabı anladığını hissediyordu. Darius’un yumuşak dokunuşunu onaylamasına alternatif  bir çözümü yoktu…
“Paranormal aşk kategorisinin imparatoriçesi.”
Magazine Publishers Association

 

Kara Ateş’dan bir bölüm:

Darius başını iki yana salladı. “Vampir değilim, tatlım. Tanrı hepimizin yardımcısı olsun, asla değilim. Sana vampirlerin ebedi karanlığı seçmiş olduklarını, ruhlarını yitirmeyi tercih ettiklerini açıklamıştım. Sen benim ruhumsun, diremcinsin, karanlığımdaki ışıksın. Ben Karpatya’lıyım, kendi halkımın arasında büyüymemiş olsam da, yöntemlerim biraz farklı da olsa, gerçek bu. Halkımı prensini, türümüzü yok olmaktan kurtarma görevini üstlenen kişiyi tanımıyorum. Var olup olmadığını, hatta birlkaç hafta öncesine kadar ağabeyimin hala hayatta olup olmadığını bile bilmiyordum.”

Christine Feehan – Kara Ateş adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

 


İndirme linkleri:

Not:
  • Epub formatında henüz kaliteli ve okunaklı dosyası bulunmadığından eklenmemiştir. Aşağıdaki linklerden PDF formatında indirebilirsiniz.
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 

 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

 


 


 NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code