Calibre 3.17.0 Türkçe Ücretsiz İndir

Bilgisayarınızı sanal kütüphaneye çevirmek istiyorsanız Calibre sizler için yeterli olacaktır. Bilgisayarınızda dergi, e-kitap okumanıza imkan sunduğu gibi, program dahilinde kitaplarınızı organize etmek için imkan sunar. Böylelikle mevcut kitaplarınızı artık sizlerde başlık, tarih, ser dosya, puanlama durumuna göre sıralama yapabileceksiniz. Diğer yandan kitaplarınıza etiketler ve yorumlarda tanımlaya bileceksiniz. Bir takım yayın kanallarından faydalanarak kitap ve haber indirebilirsiniz. Tüm indiren dosya halindeki her şeyi ekitap formatına da dönüştürebilirsiniz. Calibre Programının içerisinde dosya dönüştürme özelliği yer almaktadır.

Kitap dönüştürme gerçekleştirirken, CBR, CBR, AZW, AZW3, AZW4, CHM, CBCB, DOCX, DJVU, FB2, EPUB, HTMLZ, HTML, LRF, LIT, ODT, MOBI, PDB, PRC, RB, SNB, PML, TXTZ, TCR, TXT formatına sahip olan dosyaları EPUB, AZW3, FB2, DOCX, OEB, LIT, PDB, MOBI, PMLZ, PDB, RB, RTF, PDF, TXT, TCR, SNB, ZIP formatına çok rahat dönüştürebileceksiniz.


Dosya Boyutu: 59.7 MB

Dosya Türü: Zip / Şifresiz

Calibre İndirme Linkleri

Turbobit

Mail.ru Cloud

Yandex Disk

Google Drive


NOT: Turbobit, Google Drive, Mail.ru ve Yandex Disk  linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code