Azra Kohen – Fi – PDF – EPUB e-kitap indir

Azra Kohen Kitapları – Fi

PDF ekitap / EPUB e-kitap indir

Akilah Azra Kohen’in çok okunan ve dizi film olarak da adapte edilen konu ve fikri yapı olarak birbirini izleyen üç eserinin birinci ekitabı Fi, okuyanlarla bir araya geliyor.
Fi, tecrübenin içerisinde görünür olmaktan çıkmak yerine endişe etmeden tecrübeye elde etmenin yolculuğudur.
 İçerisinde çokca mevcut olan yönlendirme, cinsel ilişki, ihanet etme ve sadakatsizliğe uğrama gibi gerçek olayları anlatan düzyazıları, muhtemel olarak cümle alem fark edebilir ancak hakikatleri esas alarak varılması arzu edilen noktada yalnızca farkında olma durumu bulunur.
Fi göze hoş gelenlerin lanete uğradığı, ferasetin zor kullanarak ele geçirildiği, iyinin feda edildiği ve köyden büyük yerleşim merkezinin açıkgözlüğüyle yönlendirilen bu planette, içerisinde ortaya çıktığımız bu mukaddes yaşamı tebrik etmek için yazma işi yapılmıştır.
 Şahsi gizil gücünü bulma gözü pekliğini gösterebilmiş, hakiki kimselere çatlama gözü pekliğini gösterebilmiş tanelere adama işine konu olmuştur.
Bir kimseye duyulan sevdadan daha merhametsiz bir şey var mıdır?

Fi ’den bir bölüm:

Caner Manay, cesur, korkusuzluğu güvenilir bir şekilde gösteren tohumların liflere dönüştürülmesi gerektiği ışığındaydı. Ayrıca, filizlerin sadece bir kısmı, muazzam ağaçları veren tohumlar … Anlaşılır rekor onunla uyum içinde dolaşarak aklimasyona geçti. Kendisinin seçtiği düşüncenin önemini doğrulamak için herhangi bir talep olmadı. Hiç kimseye, belki de hayatı boyunca kimseye saygı duymadı veya birisinin düşüncelerini sormadı. Şimdi mavi fikir dışında bu zirvenin önemi. Zekayı göstermek için cesaret … Bölünme cesareti canlılığın gerektiği şekilde değil. Manay neyi zayıflatıcı olarak görür? Doğumdan sonra ayrılmayan koşullar anlayışlı kişiler için yaşam koşullarıydı. Her durumda, şanslı bireylerin servetleri, şantaj ya da aptallık ya da zayıflık olarak gördükleri, tüm hesapların her şeyi hesaba kattığı gerçeği ışığında kavrayabilirdi. Can Manay gibi, onların bilgisine, onların şanslarıyla gerçeği vereceklerdi. Hiçbir zaman kurnazca olmayan bir şey, şans getirir, alamadığı bir şey.

Azra ‘Akilah’ Kohen’in Fi adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.