Azra Kohen – Aeden – Bir Dünya Hikayesi PDF EPUB e-kitap indir

Akilah Azra Kohen Kitapları – Aeden – Bir Dünya Hikayesi

PDF ekitap / EPUB e-kitap indir

 

Geldikleri yere gitmiyorlardı! Bundan böyle niye gezegenimizde olduklarını biliyorlardı.
Hayat enerjisinin bu halde alınıp kaçılmasına izin vermeyeceklerdi, her türlü sıkıntı ve tehlikeyi göze alarak, işi üstlenmiş olacaklardı.
Cihanda hata yoktu, rastlantı yoktu!  Sonunda anlamışlardı.
Adem evladı doğulmaz, adem evladı olunurdu. Masalla hakikatı ayırabilecek okuyuculara…

 

 

Aeden – Bir Dünya Hikayesi ’nden bir bölüm:

O sırada Jax uyandırılmış günlük meditasyon yapmak için meditasyon çemberindeydi. Her sabah, bir saat içinde, kaç aklınızı düşündüğünüzü analiz etmek misyonudur. Aeden’de insan, beyin ürettiği düşünce ve düşünceyi, merakın merakını, diğer odakları üreten ve kendisini test edebilecek seviyedeydi. Akıl’ın en rahatsız insanlarından olan insanlar bu düşünceye atladılar. Bir görev tamamlanmadan meraklarının sürdüğü diğer meselelere yönelme eğilimi vardı. Bu aynı zamanda insan zihninin daha hızlı gelişmesine ve diğer ırklarda “insan önyargı” olarak bilinen zayıflığa neden olan bir özellikti. Hızlı düşünme yalnızca kalıplarla mümkündür. Ve her model bir önyargıya dönüşebilir. Hızlı karar vermeye çalışırken, kendi önyargı hapishanelerinde kalabilirler. Sahnede var olan medeniyet seviyeleri vardı.

 

Azra ‘Akilah’ Kohen’in Aeden – Bir Dünya Hikayesi adlı ekitap dosyasını, Epub ve PDF formatında ücretsiz indirebilirsiniz.

İndirme linkleri:

Not:
  • Android tabanlı telefon ve tabletlerde .rar dosyasını açmak için ES File Explorer vb. bir app. indirip kurmanız gerekir.
  • Daha sonra Epub Reader yada PDF Reader benzeri bir app. ile Epub yada PDF formatındaki ekitabı okuyabilirsiniz.

PDF dosyasını internet tarayıcınızdan direkt okumak için :


 


PDF + EPUB Rar Paketi linkleri:

NOT:

Turbobit, Google Drive, mail.ru ve Yandex Disk linklerine tıkladıktan sonra 5 sn bekleyip “Reklamı Geç“e tıklayınız.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

*

code